Baidarių nuoma
Turizmas bei Kelionės

Baidarių nuoma Žemaitijoje

Upė neša savo vandenis nuo ištakų iki žiočių, o gyvenimas jose taip ir kunkuliuoja. Žaismingai pliuškinasi žuvys, virš vandens skraido laumžirgiai su skaidriais sparnais, triukšmingai šokinėja ant kranto varlės. Nuostabu, ane? Baidarių nuoma – viena mėgstamiausių veiklų tiems žmonėms, kurie nori praleisti atostogas ar šiaip savo išeiginę aktyviai.

Šiais laikais, ypač šiltuoju metu, kai saulė negaili mums šilumos, yra labai populiarus pasiplaukiojimas baidarėmis.  Kodėl būtent baidarės? Nes pasiplaukiojimas baidarėmis tai ir sportas ir poilsis vienu metu. Tuo labiau į žygi galite paimti savo geriausią draugą ar mylimą žmogų, su kuriais nauji patirti pojūčiai ir nuotykiai taps dar ryškesnį ir smagesni.

Pasiplaukiojimas baidarėmis tai visada įsimintina ir naujokams, ir patyrusiems keliautojams. Žygio metu jūsų laukia linksma kompanija, įdomus pasiplaukiojimo maršrutas, gražus ir didingas miškas, maudynės švariame ir skaidriame vandenyje, žvejyba, grybų ir uogų rinkimas postovio metu, ir, žinoma, dvasinio pobūdžio vakarai su dainomis prie laužo po atviru žvaigždėtu dangumi.

Gerai, pakalbėkim apie  pasiplaukiojimų maršrutus. Jų yra tikrai daug, kadangi Lietuva turi daug upių ir aplamai vandens šiai poilsio atšakai. Tačiau šiandien pagalbėsime išsamiau būtent apie Žeimaitijos kraštą. Čia labiausiai siūloma pasiplaukioti Jūros ir Akmenos upėmis.

Jūra – viena iš įdomiausių ir gražiausių upių Lietuvoje. Ji vandeninga, gana srauni ir tikrai slenkstėta. Pasiplaukiojimas šia upe tikrai paliks daug naujų įspūdžių ir gražių vaizdų jūsų fotoaparate, ir aišku atmintyje. Akmena – kairysis Jūros intakas. Irgi graži upė, turinti gražių vaizdų ant savo krantų. Jokių būdu nėra prastesnė už Jūrą. Jos abidvi gražios ir vertos dėmesio.

Nesvarbu, kiek jums metu, aktyvus poilsis plaukiant baidare padovanos jums nepamirštamų akimirkų. Šiose kelionėse jus galėsite geriau pažinti savo draugus, praplėsti savo akiratį, geriau susipažinti su neapsakomo grožio Lietuvos gamta ir įvairiais kutūros paveldais (ir ne tik). Plaukti baidare nuostabu – šviežios žalumos kvapas, paukščių dainos aukštai virš galvos mėlynam danguj, gaivus ir išdykęs vėjas žaidžiantis su jūsų plaukais … Visą tai nepakartojama!

Pamirškite visus rūpesčius ir savo rutiną. Leiskite skaidriam ir vėsiam vandeniui nuplauti nuo jūsų nerimą, atpalaiduoti jūsų mintis, atgaivinti pavargusį kūną. Pasisemkite iš gamtos energijos, leiskit jūsų kūnui pajusti laukinės gamtos gyvenimo ritmą.

Pajūskite tikrą laisvę – išsinuomokite baidarę čia – http://kvedarnosbaidares.lt/ ir nepagailėsite nei sugaišto laiko nei pinigų. Šie žmonės tikrai žino ką ir kaip daro. Jų dėka nuostabūs pojūčiai ir prisiminimai garantuoti ir jums, ir visiems jūsų draugams.