baidariu nuoma
IT ir Tech. Naujienos

Baidarių nuoma nuostabioje Lietuvos gamtoje

baidariu nuomaAtsibodo per išeigines dienas ir atostogas sėdėti namie? Norite iš tikrųjų nuostabiai pailsėti? Tuomet jums reikia pramogos, kuri jus priartintų prie gamtos. Tikrai nėra nieko geriau, kaip saulėtą vasaros dieną arba išaušusio pavasario rytą išsinuomoti baidarę – jūs galėsite paplaukioti nuostabiame Žemaitijos krašto ežere arba upėje, pajusite prabundančią gamtą ir galėsite pasidžiaugti nuostabiu reginiu ir puikia bei malonia patirtimi.

Baidarių nuoma Žemaitijoje šiuo metu kainuoja nebrangiai, o tiems žmonėms, kurie nori patirti pačius geriausius įspūdžius, profesionalai galės parekomenduoti įvairius maršrutus, kuriais plaukioti baidarėmis bus įdomiausia. Baidarių nuoma nėra trumpalaikis nuotykis, kadangi yra ir dviejų ir trijų dienų maršrutų, tad jeigu turite laisvą savaitgalį, tai taip pat turite galimybę aktyviai atsipalaiduoti ir pasiplaukioti net porą dienų – baidarių nuomos organizatoriai pasirūpins, kad visur turėtumėte galimybę patogiai pailsėti ir galėtumėte tęsti kelionę su naujomis jėgomis. Yra specialių maršrutų ir nuotykių mėgėjams: tokiuose maršrutuose rasite išvirtusių medžių, staigių posūkių, labai sraunią upės tėkmę – taigi, jeigu norite šiek tiek malonaus adrenalino ir smagaus nuotykio, galite rinktis aktyvesnį baidarių maršrutą.

Atvažiuoti į gražų Žemaitijos kampelį bus labai patogu, o prie pačios maršruto pradžios jūs busite nuvežti patogiu transportu. Galėsite išsirinkti savo norimą baidarę ir išbandyti įvairiausius maršrutus – kuo daugiau žmonių nori išsinuomoti baidares, tuo pigiau kiekvienam kainuos ši pramoga. Tačiau, kainos ir taip nėra didelės.

Laukinis slėnis, nuostabios atodangos – tai tik dalis gamtos grožio, kurį pamatysite beplaukiodami baidarėmis. Baidarių nuoma – tai ne tik pasiplaukiojimas ežere arba upėje, tačiau ir grįžimas į nuostabią gamtą, kuri dažnai išgaruoja iš žmogaus galvos po sunkių darbų ir kasdienės rutinos. Šalia baidarių nuomos punkto rasite ir nuostabių vietų paiškylauti, taip pat galėsite išsinuomoti patogią sodybą, kurioje galės apsistoti visa jūsų šeimyna. Taip pat yra ir papildomų paslaugų, pavyzdžiui, mobili pirtis – galėsite patogiai ir smagiai pasigarinti pirtyje, o tuomet atsigaivinti švariame ir šiltame ežere.