Baidarių nuoma Vilniuje

Baidarės Vilnele – puiki idėja vasarai

Rate this post

Vasarą, kai dauguma atostogauja ar planuoja, ką smagaus nuveikti po ilgos dienos darbe, nėra nieko geriau, kaip praleisti kelias valandas gamtoje, prie vandens. Todėl šiandien norime pasiūlyti jums puikią pramogą vasaros dienai – baidarės Vilnele tiks kiekvienam, norinčiam puikiai praleisti laiką.

Baidarės Vilnele – tinkamas pasirinkimas tiek mišriai, tiek merginų bei vaikinų kompanijoms. Tiesa, verta pastebėti, jog ši pramoga yra pakankamai ekstremali ir reikalaujanti drąsos, tad tie, kurie nori ramiai pasiplaukioti upe, turėtų rinktis ramesnį maršrutą (pavyzdžiui, plaukti Nerimi).

Plaukiant Vilnele gali tekti įveikti ne vieną gamtos iššūkį – maršrute gausu sraunių vietų, kliūčių, kurias gali tekti įveikti išlipant iš baidarės ir pernešant ją į kitą vietą. Tačiau tuo pačiu toks aktyvus ir įdomus laiko leidimo būdas leis atsitraukti nuo problemų darbe, pasimėgauti mėgstama kompanija ir puikiu oru.

Baidarių nuoma VilniujeBaidarės Vilnele – geras pasirinkimas karštai vasaros dienai ir todėl, kad pramogos kaina tikrai įkandama. Vienas asmuo už plaukimą sumokės 10 eurų. Tokią sumą galite nesunkiai sutaupyti savaitę-dvi atsidėdami kelis eurus – taip visiškai nepastebimai sukaupsite reikiamą sumą, kurią panaudosite itin smagiam ir aktyviam laiko praleidimo būdui su šaunia kompanija.

Tokią pramogą smagu pritaikyti ir įvairioms šventėms – gimimo dienoms, mergvakariams, bernvakariams ar tiesiog senų-gerų draugų susibūrimui. Kelios valandos įtempto sporto tarsi savaime pareikalaus „pratęsimo“ ir linksmintis toliau galėsite kepdami grilį, sėdėdami prie laužo ir dalindamiesi dienos įspūdžiais.

Baidarių nuoma Vilniuje puikiai tiks ir tiems, kurie nuolat žada sau pradėti sportuoti ir nori padidinti aktyvų laiko leidimą. Pažadame, jog pakaks ir vieno plaukimo, kad dar bent kelias dienas jaustumėte turį rankų raumenis. Tikėtina, jog ir vėliau „užsikabinsite“ už šios veiklos ar ieškosite kitų būdų papildyti savo fizinę veiklą.

Taigi, jeigu norite į savo laisvalaikį įnešti „naujų vėjų“ ir praskaidrinti vasarišką kasdienybę, rekomenduojame išbandyti plaukimą baidarėmis Vilnele. Ne tik patirsite nepamirštamų ir ekstremalių pojūčių, bet ir puikiai praleisite laiką su šaunia kompanija, pasportuosite ir bent trumpam atitrūksite nuo kasdienių darbų bei rūpesčių.