Kita Laisvalaikis

Avalynės pirkimas internetu: kaip išsirinkti gerus batus?

bataiAr įmanoma nusipirkti gerus batus internetu? Žinoma, atsako tie, kurie tai daro nuolat ir pažeria begalę patarimų kaip įsigyti patogią avalynę. Svarbiausia nebijoti, tiksliai žinoti savo batų dydį ir nieko nedaryti naiviai – truputis matematikos ir pasidomėjimo batų situacija ir tu jau gali mėgautis naujais batais neišėjus iš namų. Tad pateikiame kelis praktiškus patarimus, kurie pravers perkant batus visai šeimai internetu.

Tavo spinta jau dabar tikriausiai pilna batų. Peržiūrėk patogiausius iš jų ir pasitikrink jų dydį. Dažnai gamintojai ant batų rašo ES, UK ir US dydžius, tad tai labai pagelbėja siunčiantis batus iš užsienio. Visgi perkant batus patikrink konkretaus gamintojo dydžių lenteles, nes kartais gamintojai skirtingai konvertuoja dydžius skirtingiems regionams. Jei kyla neaiškumų geriau visuomet parašyti parduotuvės pagalbos linija ir pasitikslinti batų dydį.

Perkant batus, ypač laisvalaikio, sportinius batelius atidžiai žiūrėk, kad neįsigytum ne tai lyčiai skirtus batus. US moteriški ir vyriški batai yra skirtingų dydžių. T.y, 39 dydis moteriškų batų ir vyriškų bus visiškai skirtingas. Tuo tarpu UK dydžiai sutampa, tik moteriški batai yra siauresnio pločio. Moteriškus batus įsigijęs vyriškis plačia pėda tikrai jaus pėdos spaudimą, veržimą. Todėl jei tavo pėda neįprasto pločio – visuomet atkreipk dėmesį ar papildomai pasiteirauk parduotuvės apie batų pėdos plotį.

O šio patarimo geriau nesakyti jokiam pardavėjams. Jei negali išsirinkti batų, tuomet tiesiog nueik į parduotuvę, pasimatuok ir išsirink patinkantį modelį ir tuomet jo ieškok internetu. Žinosi tiksliai ko reikia, koks dydis tinka, o internete dažnai gali įsigyti tuos pačius batus už mažesnė kainą. Verta pasižvalgyti ir akcijų pardavimų portaluose, tokiuose kaip Akcijos.lt, kur galima įsigyti avalynės už mažesnę kainą.

Vaikiški batai taip pat gali būti perkami internetu, tačiau čia jau reikia būti kruopštesniems, tikrinti batus ne tik pagal dydį, tačiau ir pagal padų ir kurpalio ilgį. Vaiko kojytė greitai auga, todėl verčiau pirkti dydžiu didesnius, kad būtų galima ilgiau nešioti.