Kita

Automobilių stiklų tamsinimas

langu tamsinimasStiklų tamsinimas ne tik padidina Jūsų automobilio vertę, bet ir sumažina šilumos kiekį, apsaugo nuo akinimo, blokuoja 99 % kenksmingų ultravioletinių spindulių.

Automobilių stiklų atspalviai gali būti įvairaus tamsumo. Šviesos pralaidumo pasirinkimas yra nuo 3 % iki 75%. Kuo plėvelė tamsesnė, tuo mažiau šilumos ji praleidžia.

Pagrindiniai stiklų tamsinimo privalumai:

  1. Tamsinti stiklai suteikia automobiliams privatumą ir apsaugą nuo potencialių vagių. Kol Jūsų automobilis stovi, aplinkiniai negali įžiūrėti, kas yra automobilio viduje. O kai važinėjate automobiliu – aplinkiniai nemato keleivių, sėdinčių gale.

  2. Apsaugo Jūsų transporto priemonės interjerą: automobilio salonas ir jo medžiagos ilgiau tarnauja ir neblunka dėl to, kad plėvelės blokuoja tiesioginius saulės spindulius. Jei automobilio salonas odinis – tada šis blokavimas taip pat saugo odą nuo įtrūkimų.

  3. Sumažina energijos sunaudojimą. Kadangi į automobilio saloną patenka žymiau mažiau saulės spindulių, oro kondicionavimo sistema nereikia dirbti visu pajėgumu.

  4. Suteikiamas komfortiškesnis vairavimas – galite būti tikri, kad karšta saulė nešvies Jums ant kūno ar į akis. Vairavimas teiks komfortą šimtu procentų.

  5. Didesnė apsauga sudužus stiklui: tamsinti automobilių stiklai geriau atsilaiko esant stipriam smūgiui. Tai gera apsaugo nelaimingo atsitikimo metu, nes dužęs stiklas nepažeidžia Jūsų ir keleivių.

Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro nustatytą tvarką, priekinių stiklų šviesos pralaidumas negali būti mažesnis nei 75 %, o šoninių stiklų – ne mažiau 70 %.

Kaip vyksta automobilių stiklų tamsinimas?

  1. Stiklas nuvalomas iš vidaus ir iš išorės, įskaitant ir tarpines. Turi būti nuvalyti visi nešvarumai ir nuosėdos.

  2. Sušlapinama stiklo išorė.

  3. Išmatuojamos stiklų ribos.

  4. Atitinkamais pagal visus išmatavimus klijuojamos plevėlės. Procesui yra naudojami specialūs klijai.

  5. Plėvelės nusausinimas.