Stiklų tamsinimas ne tik padidina Jūsų automobilio vertę, bet ir sumažina šilumos kiekį, apsaugo nuo akinimo, blokuoja 99 % kenksmingų ultravioletinių spindulių.
Automobilių stiklų atspalviai gali būti įvairaus tamsumo. Šviesos pralaidumo pasirinkimas yra nuo 3 % iki 75%. Kuo plėvelė tamsesnė, tuo mažiau šilumos ji praleidžia.
Pagrindiniai stiklų tamsinimo privalumai:
-
Tamsinti stiklai suteikia automobiliams privatumą ir apsaugą nuo potencialių vagių. Kol Jūsų automobilis stovi, aplinkiniai negali įžiūrėti, kas yra automobilio viduje. O kai važinėjate automobiliu – aplinkiniai nemato keleivių, sėdinčių gale.
-
Apsaugo Jūsų transporto priemonės interjerą: automobilio salonas ir jo medžiagos ilgiau tarnauja ir neblunka dėl to, kad plėvelės blokuoja tiesioginius saulės spindulius. Jei automobilio salonas odinis – tada šis blokavimas taip pat saugo odą nuo įtrūkimų.
-
Sumažina energijos sunaudojimą. Kadangi į automobilio saloną patenka žymiau mažiau saulės spindulių, oro kondicionavimo sistema nereikia dirbti visu pajėgumu.
-
Suteikiamas komfortiškesnis vairavimas – galite būti tikri, kad karšta saulė nešvies Jums ant kūno ar į akis. Vairavimas teiks komfortą šimtu procentų.
-
Didesnė apsauga sudužus stiklui: tamsinti automobilių stiklai geriau atsilaiko esant stipriam smūgiui. Tai gera apsaugo nelaimingo atsitikimo metu, nes dužęs stiklas nepažeidžia Jūsų ir keleivių.
Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro nustatytą tvarką, priekinių stiklų šviesos pralaidumas negali būti mažesnis nei 75 %, o šoninių stiklų – ne mažiau 70 %.
Kaip vyksta automobilių stiklų tamsinimas?
-
Stiklas nuvalomas iš vidaus ir iš išorės, įskaitant ir tarpines. Turi būti nuvalyti visi nešvarumai ir nuosėdos.
-
Sušlapinama stiklo išorė.
-
Išmatuojamos stiklų ribos.
-
Atitinkamais pagal visus išmatavimus klijuojamos plevėlės. Procesui yra naudojami specialūs klijai.
-
Plėvelės nusausinimas.