Automobilių nuoma Vilniuje

Rate this post

Patenkinti klientai neabejotinai yra vienas esminių „Sixt Leasing“ prioritetų. Įmonės atstovai itin džiaugiasi ne vien automobilių naudotojų, taipogi – mašinų parko valdytojų ar kitų atsakingų  žmonių atsiliepimais, kadangi tik taip galima sklandžiai tobulinti bendrovės siūlomas paslaugas. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje – svarbiausios šios įmonės teikiamos paslaugos.

Automobilių nuoma Vilniuje niekada neapkarsta

Įmonės klientai jau įvertino jiems suteiktas paslaugas kaip tokias, kurias drąsiai galėtų rekomenduoti ir kitiems žmonėms, nepriklausomai nuo to, kiek yra aukšti jų poreikiai. „Sixt Leasing“ nuolat atlieka įvairias apklausas. Įmonės atstovai nori žinoti kaip juos vertina klientai, kur reikėtų pasitempti, o ką ir toliau išlaikyti savo veiklos prioritetu. Pastarąjį kartą 93,4 procentų respondentų įvardijo, jog jie įmonę rekomenduotų ir kitiems (2017-ųjų 1-ojo pusmečio duomenys).

Didžiulė paslaugų pasiūla ir patirtis suteikia galimybes įmonei tapti bet kurios kompanijos patikimiausiu mobilumo partneriu, tad jos klientais įvardijamas „American Express“, skirtingos avialinijos ar alaus daryklos. Automobilių nuoma Vilniuje be šios įmonės paslaugų jiems nebeįsivaizduojama.

Maloni patirtis

„SIXT leasing“ įmonėms padeda sutaupyti išteklių ar laiko, kurie būtų buvę skirti paslaugos teikimui įmonės viduje. Juridiniai asmenys čia visada gali sulaukti ypatingų, tik jiems vieniems skirtų pasiūlymų.

Automobilių nuoma Vilniuje su minėta kompanija būna tokia patirtis, kurią norisi kartoti dar ir dar kartą, atsisakant net nuosavo automobilio. Įmonė taip rūpinasi savo klientais, kad jiems yra suteiktos galimybės tiek išsinuomoti, tiek jį grąžinti bet kuriuo paros metu ir bet kuriame jų veikiančiame taške. O jų vien Lietuvoje tikrai yra užtektinai – įmonės filialai veikia šešiuose skirtinguose šalies miestuose. Tai reiškia, kad čia niekam negresia patirti jokių nepatogumų.

„Sixt“ laikytina mašinų nuomos paslaugų teikėju Nr. 1 visoje Lietuvoje. Klientai turi visas galimybes rinktis iš daugiau nei 400 „BMW“ markės mašinų, „Volkswagen“, „Toyota“ ar „Nissan“ bei daugelio kitų. Automobilių nuoma Vilniuje šioje bendrovėje geriausiu pasirinkimu tampa net patiems išrankiausiems. Lietuvos kaimynėse šalyse įmonė teikia ir kitas paslaugas, tokias kaip dviračių ar motorolerių nuoma.