Automobilių nuoma – variantas tiek trumpai, tiek ilgalaikei „draugystei“

Rate this post

Kone kiekvienas dalykas, apie kurį bepagalvotume, turi ne tik teigiamų, bet ir neigiamų aspektų. Pavyzdžių toli ieškoti nereikia. Vienas tokių stovi mūsų garaže, kieme ar…kažkur netoliese, nes daugiabučio kiemo stovėjimo aikštelėje eilinį kartą neatsirado laisvos vietos. Taip, automobiliai iš tiesų reikšmingai prisideda prie patogesnio gyvenimo užtikrinimo, tačiau, kita vertus, pareikalauja finansinių bei, svarbiausia, laiko investicijų savo priežiūrai. Ir, deja, šie sensta…tiek techniškai, tiek morališkai. Neretai žmonėms, norintiems „užlopyti“ trumpalaikį transporto priemonės nebuvimą ar ieškantiems šios ilgesniam laikui, aktuali tampa automobilių nuoma Vilniuje.

Tai – paslauga, su kuria nemaža dalis žmonių yra susipažinę ne tik teoriškai, bet ir praktiškai. Kaip žinia, galima tiek trumpalaikė, tiek ilgalaikė nuoma (ši, priklausomai nuo individualių atskiros nuomos bendrovės taisyklių, gali būti siūloma nuo 1 iki 60 mėnesių laikotarpiui). Trumpalaike automobilių nuoma dažniausiai naudojamasi tada, kai savas automobilis yra servise ar kitame mieste/šalyje bei dėl kitų, greitai išsprendžiamų problemų. Tuo tarpu ilgalaikė nuoma aktuali tiems, kurie tiesiog nori mėgautis transporto priemonės teikiamais malonumais bei išvengti rūpesčių, susijusių su pastarojo priežiūra. Pasibaigus sutartyje numatytam automobilio nuomos terminui ir šiam tiesiog atsibodus, galima pasirinkti kitą. Ilgalaikė automobilių nuoma ypač aktuali įmonių vadovams, norintiems užtikrinti mobilumą bei geresnes darbo sąlygas savo darbuotojams. Logiška, jog tokiu atveju racionaliausias sprendimas patikėti šį klausimą įmonėms, siūlančioms transporto priemonės paslaugą.

Auto nuomos rinkoje verda arši konkurencija, tad įmonės, norėdamos pritraukti klientus, natūralu, stengiasi pasiūlyti šiems kuo patrauklesnes bendradarbiavimo sąlygas. Daliai klientų aktualiausia yra paslaugos kaina. Pastaroji šiuo atveju yra tiesiogiai susijusi su norimo išsinuomoti automobilio klase, modeliu, galingumu ir panašiai. Kiti vertina papildomai siūlomų paslaugų paketą, pavyzdžiui, draudimas ir jo sąlygos, automobilio techninės priežiūros taisyklės, galimas nuvažiuoti atstumas ir panašiai. Tuo tarpu kitiems itin svarbi galimybė rinktis iš gausaus nuomai siūlomo auto parko. Tad yra nuomos bendrovių, siūlančių rinktis ne tik iš riboto automobilių kiekio, bet galinčios išnuomoti…bet kurį pageidaujamą automobilį. Kaip tai veikia? Klientas išsirenka naują, salone siūlomą automobilį, nuomos bendrovė šį įsigyja ir nuomos sąlygomis klientui leidžia juo naudotis.