automobiliu draudimas

Automobilio draudimas Vilniuje – kur geriausia draustis?

Rate this post

automobiliu draudimasJau ne vienerius metus visiems, vairuojantiems automobilį tenka kreiptis į draudimo paslaugas teikiančias bendroves norint gauti automobilio draudimą, kadangi Lietuvoje registruotas transporto priemones draudžiama vairuoti, jeigu jos yra neapdraustos. Automobilio draudimo liudijimą turi turėti vairuotojas. Kalbant apie automobilių draudimą Lietuvos sostinėje, reikia paminėti, kad draudimas Vilniuje mieste niekuo nesiskiria nuo kitų Lietuvos miestų, tačiau Vilniaus miesto gyventojams reikia būti itin atidiems ir neatidėlioti automobilio draudimo, kadangi jau keletą mėnesių Vilniuje veikia matuoklis, kuris fiksuoja privalomojo civilinės atsakomybės draudimo neturinčius automobilius. Transporto priemonių draudikų biuro iniciatyva įdiegtas radaras per mėnesį nustato ne mažiau nei 1 tūkst. tokių pažeidėjų.

Kur patogiausia drausti automobilį Vilniuje?

Ieškant draudimo bendrovių, kurios būtų patraukliosios vairuotojams, kuriems reikia auto draudimas Vilniuje, paieškos sistema dažniausiai siūlo rinktis ERGO draudimas Vilniuje. Ši bendrovė siūlo tokias paslaugas: automobilio (kasko) draudimas, Civilinės atsakomybės draudimas, Kelionės draudimas. Reikia prisiminti, kad privalomai draudžiamos transporto priemonės: lengvieji automobiliai, krovininiai automobiliai, autobusai, troleibusai, motociklai, motoroleriai, priekabos ir savaeigiai mechanizmai, naudojami kelių eisme.

Dažnai vairuotojai, kuriems reikia apdrausti transporto priemonę, nori, kad draudimo bendrovės atstovybė būtų jiems patogioje vietoje. Centras yra viena iš patraukliausių vietų, kadangi ten yra didelį biurų ir ofisų koncentracija. Draudimas Vilniaus centre yra įmanomas, jei pasirinksite ERGO draudimo bendrovę, kurios didelė dalis filialų yra įsikūrę būtent Vilniaus miesto centre.

Automobilių draudimų variantai

Priklausomai nuo automobilio važinėjimo pobūdžio galima rinktis iš tokių draudimo variantų:

  • Automobilio draudimas važinėjantiems tik Lietuvoje.
  • Automobilio draudimas važinėjantiems Lietuvoje ir užsienyje ne ilgiau kaip 40 dienų per metus.
  • Automobilio draudimas kai vairuoja visa šeima (tą pačią transporto priemonę vairuoja tėvai, vaikai, o jų vairavimo patirtis skirtinga). Mažesnė kaina negu draustųsi vien tik jaunas vairuotojas.

Automobilio draudimas internetu

Nepriklausomai nuo to, ar jums reikalingas automobilio draudimas Vilniuje , ar kitame Lietuvos mieste, automobilį galima apdrausti ir internetu. Automobilio draudimas internetu – tai greitas ir patogus būdas įsigyti draudimą – pakanka įvesti svarbiausius duomenis, susimokėti už automobilio draudimą internetu ir atsispausdinti draudimo sutartį neišeinant iš namų. Pirkti automobilio draudimą internetu galite daugelio draudimo bendrovių svetainėse. Transporto draudimas internetu pigesnis nei draudžiantis tiesiogiai biure dėl mažesnių administracinių išlaidų. Automobilį galima apdrausti tiesiogiai draudimo bendrovėse internetu arba internetu per draudimo brokerius. Internetu galimos automobilio draudimo rūšys: TPVCA draudimas internetu bei KASKO draudimas internetu.

 

Internete taip pat galima rasti draudimo kainos skaičiuoklę, visą informaciją apie draudimo sąlygas, specialistų komentarus. Draudžiant automobilį, kaina yra pagrindinis pasirinkimo kriterijus. Norėdami gauti mažiausią, teks skirti tam nemažai laiko, nes automobilio draudimą teikia 8 draudimo bendrovės, bei draudimo tarpininkai, kurie siūlo įvairias nuolaidas bei akcijas apsidrausti automobilį pigiau. Surinkta informacija padės išsirinkti bendrovę, kurioje apdrausite automobilį už palankiausią kainą. O neretai klientams, kurie įsigyja vairuotojų civilinės atsakomybės ir kasko draudimą kartu, taikomos dar palankesnės kainos. O drausmingi vairuotojai už šiuos draudimus moka dar mažiau.

Jei jūs vairuojate automobilį, anksčiau ar vėliau jums bus reikalingas privalomosios civilinės atsakomybės draudimas Vilniuje šiuo atveju niekuo neišsiskiria iš kitų miestų, todėl vairuotojai turi visas sąlygas rinktis kur ir kokiu būdu drausti savo automobilį: atvykti į artimiausią draudimo bendrovės filialą ar sudaryti draudimo sutartį internetu.