Auksiniai ir sidabriniai žiedai: pasirinkimas ir dėvėjimas

Rate this post

Auksiniai ir sidabriniai ziedai

Iš pirmo žvilgsnio atrodytų, kad auksinius ir sidabrinius žiedus yra pakankamai paprasta įtraukti į savo įvaizdį, tačiau iš tikrųjų yra keletas veiksnių, kurie gali turėti didelės įtakos jūsų įvaizdžiui, kai yra kalbama apie šio universalaus papuošalo pasitelkimą. Todėl naudinga apie žiedų dėvėjimą skirtingomis progomis pakalbėti plačiau.

Į ką atsižvelgti perkant žiedus

Skirtingų tipų auksiniai ir sidabriniai žiedai skiriasi savo kaina, dizainu ir paskirtimi. Prieš nusprendžiant, kokie auksiniai ir sidabriniai vestuviniai žiedai galėtų būti įsigyti, turėtumėte atsižvelgti į keletą kintamųjų:

Medžiaga

Žiedo kaina gali skirtis priklausomai nuo medžiagos, iš kurios jis yra pagamintas. Pavyzdžiui, auksiniai žiedai yra brangesni už sidabrinius žiedus. Tuo tarpu, jei ieškote žiedo, kuris būtų su brangakmeniu, pastarojo skaidrumas, dydis ir tipas taip pat turės tiesioginės įtakos kainai.

Stilius

Galite rinktis iš kelių tipų auksinių ir sidabrinių žiedų: nuo storesnių ir platesnių žiedų su daug blizgučių iki plonų auksinių žiedų modelių. Įvairūs brangakmeniai žiedams suteikia spalvų ir puošnumo. Todėl būtinai atsižvelkite į savo asmeninį stilių, kad galėtumėte lengviau priimti sprendimą, kokios spalvos, stiliaus, dizaino ir kitų ypatybių žiedo norėtumėte.

Paskirtis

Jei nustatysite pagrindinę žiedo paskirtį, tai taip pat gali padėti jums susiaurinti pasirinkimą. Pavyzdžiui, jei norima pasirinkti vestuvinį žiedą, paprastai orientuojamasi į auksinius žiedus su minimalia puošyba. O jei ieškoma sužadėtuvių žiedo, dažnai jis būna sudėtingesnio dizaino, su jame inkrustuotais brangakmeniais ir puošniomis detalėmis. Taip pat nereikia pamiršti ir žiedų, kuriuos norima derinti prie savo kasdienės aprangos arba priešingai – naudoti išskirtinėmis progomis.

Dydis

Prieš įsigyjant žiedą, reikėtų tiksliai išsiaiškinti savo pirštų dydį. Jei nežinote, kaip galėtumėte tai padaryti patys, galite apsilankyti juvelyrinių dirbinių parduotuvėje, kur juvelyras išmatuos jūsų pirštą.

Žiedų mūvėjimas

Kai kalbama apie vieno žiedo mūvėjimą, nėra jokių ypatingų taisyklių – juk tuomet žiedų tarpusavyje derinti netenka. Tačiau, jei norite elegantiškesnio ir įdomesnio būdo papuošti savo įvaizdį, vienu metu galite mūvėti ir kelis žiedus.

Sluoksniuokite žiedus

Žiedų derinimas vienas ant kito suteikia puikią galimybę sluoksniuoti papuošalus ant to paties piršto. Tai gali tapti labai stilingu ir paprastu būdu vienu metu dėvėti daugiau nei vieną žiedą. Auksiniai ir sidabriniai žiedai, kuriuos galima sudėti vienas ant kito, paprastai yra plonesni, todėl mūvimi vienu metu neatrodo per daug perkrautai ir neskoningai. Tuo tarpu, jei norite sukurti drąsesnį įvaizdį, galite tarpusavyje derinti ir drąsesnius žiedus, maišant skirtingas medžiagas, pvz., auksą ir sidabrą, arba galite bandyti sukurti klasikinį ir vienspalvį įvaizdį, sluoksniuojant tos pačios rūšies žiedus ant skirtingų pirštų.

Sukurkite pusiausvyrą naudodami skirtingo stiliaus žiedus

Bižuterijos dirbiniai, pvz., kokteiliniai žiedai yra puikūs aksesuarai, kuriuos galite lengvai įtraukti į savo papuošalų dėžutę. Paprastai moterys tokio tipo žiedus mūvi vienus, tačiau juos suderinus su paprastais žiedais, galėsite daug lengviau sukurti optimalią pusiausvyrą. Pavyzdžiui, jei kokteilinį žiedą mūvite ant dešinės rankos bevardžio piršto, galite jį suderinti su subtiliu žiedu ant kito tos pačios rankos piršto. Variantų yra įvairių, todėl jei savo papuošalų kolekcijoje turite tokių žiedų ar norite įsigyti naujų, juos nesunkiai galėsite suderinti tarpusavyje.

Pabaigai

Kokius žiedus nuspręsite pasirinkti, priklausys tik nuo jūsų skonio, lūkesčių ir įvaizdžio, tačiau niekuomet nepamirškite, kad jūsų pasirinkti ir suderinti auksiniai ar sidabriniai žiedai taip pat turėtų būti patogūs ir praktiški, atitinkantys jūsų gyvenimo būdą ar konkrečią progą.

Daugiau: Silvera