Finansai

Ar yra galimos paskolos bedarbiams?

Paskolos bedarbiams

Dabartinė finansinių paslaugų rinkoje vyraujanti situacija yra labai lanksti, tačiau tuo pačiu ir griežtai reguliuojama įvairių valstybinių institucijų. Kadangi šiuo atveju kalbame apie finansinius įsipareigojimus, kurie tenka vartotojams, būtina kalbėti ir apie didelę atsakomybę bei teisingą požiūrį. Tačiau, kaip bebūtų gaila, tikrai ne kiekvienas žmogus yra pasiruošęs skirti daugiau laiko, jėgų ir pastangų tam, kad įsisavintų kuo daugiau naudingos informacijos ir suprastų, kaip iš tikrųjų reikėtų valdyti savo asmeninius finansus ir kaip tikslingai ir optimaliai panaudoti gaunamas paskolas. Kita vertus, nereikia pamiršti ir pakankamai dažnų atvejų, kai reikalingos paskolos bedarbiams. Kadangi apie greituosius kreditus šiandien sklando labai daug mitų, kai kurie žmonės jau seniai mano, kad paskolos dalinamos į kairę ir į dešinę, visiškai neatsižvelgiant į tai, kokia yra tikroji dėl paskolos besikreipiančio asmens finansinė padėtis. Tačiau, kaip jau supratote, tai tik mitas. Paskolos išduodamos tik asmenims, kurie atitinka labai konkrečias kreditorių taikomas sąlygas.

Ir nors bendrąja tvarka paskolos bedarbiams nėra suteikiamos, vis dėlto egzistuoja tam tikros išlygos, kurios dėl paskolos leidžia kreiptis ir darbo neturintiems asmenims. Be abejo, tokie vartotojai turi turėti visiškai švarią kredito istoriją. Klausite, ką tai reiškia? Jūs neturite turėti pradelstų finansinių įsipareigojimų, kurie priešingu atveju parodytų, kad jūs nesate patikimas klientas. Tačiau nereikia pamiršti, kad net ir tokiam atvejui yra išeitis. Tai turto įkeitimas arba kitais žodžiais tariant – užstatas, kuris kreditoriams taptų kaip garantas arba apsisaugojimo priemonė, jei vis dėlto skolininkas paskolos negrąžintų laiku ar apskritai piktybiškai vengtų mokėti įmokas ir taptų visiškai nepasiekiamas.

Be to, yra atvejų, kuomet žmonės turi ne vieną paskolą skirtingose kredito bendrovėse, neturi jokio asmeninio turto ir praranda darbą. Tokios situacijos yra labai sudėtingos ir destruktyvios, tačiau vartotojas, kuris susiduria su tokiais sunkumais, nėra paliekamas vienas – jis gali kreiptis į kreditorius, kurie suteikia refinansavimo paslaugas be užstato. Tuomet savo turimus įsipareigojimus apjungiate ir perkeliate į kitą bendrovę, sulaukdami palankesnių ir priimtinesnių paskolos sąlygų.