riebalu nusiurbimas

Ar po liposakcijos riebalai gali sugrįžti?

Rate this post

Apie tai, jog nepageidaujamus kūno riebalus galima pašalinti sveikai maitinantis ir sportuojant, tikriausiai yra girdėję daugelis. Tiesa, šie du dalykai labai svarbūs siekiant patrauklios figūros. Tačiau jie ne visada būna tokie veiksmingi, kaip tikimasi. Tokiu atveju, norint pašalinti probleminėse kūno vietose esančius riebalus, galima atlikti jų nusiurbimą arba kitaip liposakciją. Daugiau apie šios plastinės operacijos rezultatus – straipsnyje.

Liposakcijos esmė

Nors šiandien yra keletas skirtingų riebalų nusiurbimo būdų, visais atvejais pagrindinis tikslas yra pašalinti tam tikrose kūno vietose esančius riebalus. Jų nusiurbimui paprastai naudojama kaniulė ir aspiratorius. Verta pabrėžti, kad liposakcijos metu tikslinės riebalų ląstelės iš organizmo pašalinamos visam laikui.

Ar riebalai gali „sugrįžti“?

Deja, bet taip – riebalai probleminėse kūno zonose gali „sugrįžti“, jei leidžiama tam įvykti. Šiuo atveju svarbu prisiminti, kad liposakcija nėra skirta svorio metimui. Ja siekiama tik patobulinti figūrą, pašalinant tam tikrose kūno vietose esančius riebalus. Taigi, žmogus, kuriam atliekama tokia procedūra, ir prieš tai turėtų palaikyti sveiką svorį.

Jeigu po liposakcijos jo priaugama, natūralu, kad riebalų ląstelės atauga. Siekiant to išvengti, derėtų laikytis sveiko gyvenimo būdo, t. y. subalansuotai maitintis ir reguliariai mankštintis. Jei po procedūros priaugama nedaug svorio, riebalų šiek tiek padaugėja visame kūne. Nors tokie pokyčiai ir gali neigiamai paveikti operacijos rezultatus, probleminėse kūno vietose vis tiek bus mažiau riebalų ląstelių nei prieš tai.

Priaugus daug svorio (10 proc. kūno masės ir daugiau), naujos riebalų ląstelės atsiranda visame kūne, taip pat ir tose vietose, kur buvo atlikta procedūra. Visgi net ir tuomet riebalų ten susikaupia mažiau nei atveju, jei prieš tai jie būtų nenusiurbti.

Kaip užtikrinti liposakcijos rezultatų ilgaamžiškumą?

Veiksmingiausias būdas, padedantis ilgą laiką džiaugtis puikiais liposakcijos rezultatais, yra stabilaus kūno svorio palaikymas. Todėl labai svarbu laikytis visų chirurgo pateiktų instrukcijų po procedūros. Taip pat rekomenduojama sumažinti suvartojamų kalorijų kiekį, valgant sveiką, daug baltymų ir naudingų angliavandenių turintį maistą.

Norint palaikyti idealų kūno svorį, patariama gerti daug vandens, valgyti daugiau kartų per dieną, bet mažesnėmis porcijomis ir stengtis nepraleisti valgymų. Be abejonės, šiuo atveju derėtų nepamiršti ir reguliaraus sporto.

Jau kurį laiką siekiate pašalinti tam tikrose kūno vietose esančius riebalus, tačiau to nepavyksta padaryti net ir laikantis sveikos mitybos, reguliaraus sporto režimo? Tuomet nebesikankinkite – šią problemą gali padėti išspręsti riebalų nusiurbimas. Daugiau informacijos apie jį galite rasti čia: https://www.svplastic.com/paslaugos/plastine-ir-estetine-chirurgija/kuno-konturo-operacijos/riebalu-siurbimas.