Ar Jūsų namas tinkamai apšildytas?

Rate this post

Galbūt įsigijote namą ir galvojate oro tarpus apšildyti biria mineraline vata. Nes jaučiate, jog Jūsų namuose yra šalčiau nei turėtų būti. Ar karščiau, nei norėtumėte.

Šių pojūčių priežastis gali padėti išaiškinti nemokamas Witas siūlomas namo ištyrimas kamera ir termovizoriumi. Termovizorius fiksuoja infraraudonųjų spindulių intensyvumą. Tokio tyrimo metu nustatomos šilumą praleidžiančios vietos visame pastate. Kodėl reikėtų išbandyti šią procedūrą?

Termovizinį tyrimą verta atlikti prieš pastato šiltinimą ir po jo, siekiant nustatyti, kuriose namo vietose apšildymas būtinas. Bei po atlikto darbo yra galimybė sužinoti padaryto apšiltinimo kokybę.

Deja, namų savininkams yra sunkiai prieinama galimybė vizualiai pamatyti šias apšiltinimo problemas patiems. Šie prietaisai brangiai kainuoja, o už tokias procedūras dažnai reikia mokėti.

Prieš namą šiltinant biria mineraline vata, Witas siūlo ištirti jį nemokamai. Šiluminės vaizdo kameros aiškiai parodo Jūsų namo problemines vietas. Dažniausiai perdangos šiltinimas būna problematiškas…

Witas naudojama mineralinė vata yra atspari degimui, tačiau ne tik tokiu būdu apsaugosite namą nuo gaisro. Su termovizoriumi sužinosite kitas ypač aukštos temperatūros namo vietas.

Ši procedūra ne tik padės nustatyti, kur ir kiek reikės šiltinimo mineraline vata. Termovizorius gali nustatyti Jūsų namuose esančias neįprastai karštas elektros jungti. Taip išvengsite pavojaus galimam gaisrui, trumpo jungimo metu.

Biri mineralinė vata skirta naudoti palėpių ir karkasinių mūro sienų šiltinimui. Drėgmė yra didelė problema, kuri paaiškėja šių patikrinimų metu. Tai apima paslėptus pelėsių šaltinius ir stogo nuotėkius.

Termovizoriaus vaizdai gali padėti nustatyti drėgnas vietas palėpėse ar sienose, aptikus temperatūros skirtumą tarp drėgnų ir ypač sausų namo vietų. Tokių probleminių vietų nebūtų galima pamatyti atliekant namų patikrinimą plika akimi.

Nuskaitanti sienas, grindis ir lubas galima pastebėti temperatūros skirtumus ir šilumą praleidžiančias vietas.

Namas, kurio vidaus izoliacija yra prasta, kainuoja brangiau nei apšildytas biria mineraline vata. Kadangi nuolatiniam papildomam šildymui įvairiais prietaisai yra skiriami didesni pinigai, o šiluma vis tiek palieka namus.

Jūsų patalpų temperatūrą ir komforto lygi namuose Witas gali pagerinti apšildant namus biria mineraline vata. Prieš tai termovizoriaus pagalba ištiriant šilumos izoliaciją bei kitas nesandarias namo vietas.