Laisvalaikis

Apranga visai šeimai: kaip formuoti spintą, kai visko reikia daug

seima aprangaNuolat atrodyti dailiai ir stilingai, aprengti vyrą taip, kad galėtum juo didžiuotis ir pasirūpinti mažaisiais, kurie drabužius išauga greičiau nei nudėvi. Štai su tokiomis užduotimis reikia sumaniai tvarkytis kiekvienai šeimos moteriai. Ir dar padaryti tai pigiai, neiššvaistant viso šeimos biudžeto.

Moteriški drabužiai visuomet užima didžiąją spintos dalį. Nes moteriai reikia tiek daug, o viską suderinti yra tikras menas. Dažnai spinta užversta drabužiais, kurie buvo užsivilkti tik kartą, nes „ši palaidinė tinka dėvėti tik su šiuo sijonu, o šios kelnės nesiderina su tais mėgstamiausiais megztiniais“. Taip sakant, rūbai laužia spintą, o apsirengti nėra kuo. Išeitis – kapsulėmis vadinami drabužių deriniai, skirti vienam senozui, t.y. deriniai, kuriuose visi rūbai dera su visais. Paprastai derinuką sudaro kelnės, sijonas, kelios skirtingos palaidinės, megztukas arba švarkas ir dvi poros batų. Svarbiausia, jog visa apranga derėtų tarpusavyje. Taip, turint minimalų kiekį rūbų visada yra ką apsirengti ir kasdien atrodai kitaip.

Su vyriška apranga kiek paprasčiau, čia vietoj sijono, suknelės ir kelnių yra tik vyriškos kelnės. Tačiau visi kiti principai išlieka tokie pat. Prie turimų kelnių turi derėti visi kiti vyriški drabužiai – marškiniai, marškinėliai, švarkai, megztiniai. Jei tavo vyras nemėgsta apsipirkinėti ir kiekvienas išėjimas į parduotuvė yra kančia, pastebėjusi, jog vienas ar kitas rūbas jam itin patinka ir jį dėvi dažnai, nupirk jam antrą tokį pat rūbą. Jam nereikės vaikščioti po parduotuves, o nudėvėjus bus antra drabužio „kopija“.

Mažieji auga itin sparčiai, tad dažniausiai vaikiški rūbeliai nėra sudėvimi, jie tiesiog išaugami. Jei sugebėtum pasiekti tai, kad rūbą galima būtų vilkėti ilgiau nei porą mėnesių iki jam išaugant, sutaupytum labai daug. Vienas iš būdų apsipirkti dažniau, tačiau po mažiau rūbų. T.y. neturėti begales pakaitinių rūbų. Išeiginiai vaikiški drabužiai dažniausiai būna užsivelkami tik kartą ir išaugami. Todėl tausoti ir slėpti vaikiškų drabužių ypatingai progai tikrai nereikia. Jei nusimato ypatinga proga – nusipirk naujus švarius drabužėlius, pasipuošk, o vėliau juos leisk vaikui nešioti į sveikatą, kol sudėvės.

Perkant drabužius neieškok pigiausios prekės, tačiau vertink kainos ir kokybės santykį. Gali įsigyti drabužių labai pigiai, tačiau jie jau po kelių kartų atrodys kaip mazgotė. Todėl verčiau keliais eurais brangiau, tačiau kokybiškesnius, kuriuos galėsi vilkėti ilgesnį laiką. Naudokis akcijomis, išpardavimais, kuomet kokybiški drabužiai parduodami už mažesnė kainą. Akcijų portalai, tokie kaip Akcijos.lt taip pat leidžia gana nemažai sutaupyti, tad nepraleisk progos pasižvalgyti ir po juos ir rasi tikrai gerų pasiūlymų.