Antklodės: kaip išsirinkti labiausiai tinkančią?

Rate this post

Antklodės – tai viena svarbiausių patalynės dalių, be kurių, ko gero, neapsieinama nei vienuose namuose. Antklodė užtikrina ne tik šilumą, bet ir komfortą miego metu. Tinkamai parinkta antklodė gali užtikrinti kokybišką miegą, todėl pabusite tinkamai pailsėję. Dėl šių priežasčių antklodžių pasirinkimui reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Tekstilės namų „TavoSapnas“ specialistai pataria, kaip išsirinkti labiausiai tinkančią antklodę.

Vilnonės antklodės ir kitos antklodės: pagrindiniai pasirinkimo kriterijai

Vilnonės antklodės ir kitos antklodės turi didelę reikšmę kokybiškam miegui, puikiai sveikatai bei gerai savijautai. Dėl šios priežasties naudinga žinoti, kaip išsirinkti kiekvienam tinkamiausią antklodę. Štai keletas pagrindinių pasirinkimo kriterijų, į kuriuos verta atsižvelgti renkantis antklodę.

  • Kokybė. Rinkitės aukštos kokybės, patikimo ir rinkoje gerai pažįstamo gamintojo antklodes. Taip būsite tikri, jog antklodės ilgainiui nepakeis savo estetinės išvaizdos bei tarnaus kur kas ilgesnį laiką.
  • Sudėtis. Atsižvelgę į asmeninius poreikius, rinkitės skirtingų sudėčių antklodes: su vilna, su linu, su šilku ir kt. Jei turite alergijų, rinkitės gaminius, kurie tinka alergiškiems žmonėms, pavyzdžiui, antklodes su bambuku.
  • Priežiūra. Higieniškai miego aplinkai sukurti antklodes gali tekti dažnai skalbti. Dėl šios priežasties rekomenduojama rinktis ypatingos priežiūros nereikalaujančias antklodes, kurias galima skalbti nepakenkiant gaminiui.
  • Asmeniniai poreikiai. Rinkdamiesi antklodes, taip pat atsižvelkite ir į asmeninius poreikius: norėsite minkštos, lengvos antklodės, o gal – storesnės, didesnės ar pan.

Kupranugario vilnos antklodė: savybės, dėl kurių verta ją pasirinkti

Kupranugario vilnos antklodė – ypatinga bei savo unikaliomis savybėmis iš kitų išsiskirianti patalynės dalis. Kupranugario vilnos antklodė pasižymi didesniu teigiamu poveikiu sveikatai, lyginant su kitomis vilnonėmis antklodėmis. Kupranugario vilnos antklodė taip pat unikali tuo, jog yra kur kas tvirtesnė už iš kitų vilnos rūšių pagamintas antklodes. Dėl šios priežasties kupranugario antklodė – puikus pasirinkimas žmonėms, vertinantiems aukštos kokybės gaminius.

Svarbu paminėti, kad kupranugario vilnos antklodė, kaip ir kiti iš kupranugario vilnos pagaminti gaminiai, ilgą laiką išlieka švarūs, yra labai minkšti ir ypatingai švelnūs. Be to, kupranugario vilnos antklodė, priešingai nei avies vilnos, yra truputį lengvesnė, švelnesnė ir neturi tokio intensyvaus, avies vilnai būdingo, kvapo. Naudinga žinoti, kad kupranugario vilnos antklodė yra universali – ji tinkama naudoti visais metų laikais.

Antklodės internetu: įsigydami gaminius, atkreipkite dėmesį į kokybės sertifikatus

Naudinga žinoti, kad skirtingų patalynės gamintojų ir pardavėjų siūlomos aukštos kokybės antklodės internetu, kaip ir kitos patalynės dalys, yra pažymėtos kokybę patvirtinančiais sertifikatais. Tai reiškia, kad tokios antklodės yra visiškai saugios naudoti ir nekenkia sveikatai. Tad, prieš įsigydami antklodes, atkreipkite dėmesį, ar jos yra pažymėtos specialiu, gaminio kokybę įrodančiu, ženkleliu.

Pavyzdžiui, pirmosios internetinės tekstilės parduotuvės Lietuvoje ,,www.TavoSapnas.lt“ antklodės, kaip ir kitos asortimente esančios patalynės dalys, turi Oeko-Tex Standard 100 sertifikatą. Oeko-Tex Standard 100 griežtai kontroliuoja kenksmingų medžiagų kiekį tekstilėje. Taigi, šio standarto ženkleliu pažymėtuose gaminiuose sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai neviršija leistinų ribų.