Grožis, Sveikata

8 patarimai, kurie gali pagerinti seksualinį gyvenimą

Seksas yra labai svarbi gyvenimo dalis. Su tuo nesuktų tik tie, kurie nededa pastangų, kad tokie santykiai tarp dviejų žmonių būtų. Kodėl? Priežasčių gali būti daug. Tačiau reikia suprasti, kad tiek vyrai, tiek moterys bus sveikesni, jeigu reguliariai mylėsis. Ir, žinoma, tokiu atveju, kai jų partnerius arba partnerė bus patikimas, vienas ir tuo pačiu toks, tokia, kurie dėl kuo daugiau pastangų, kad santykiai būtų patys geriausi.

Jeigu šiuo metu esate kryžkelėje ir nežinote, kaip pagerinti seksualinį gyvenimą, tokiu atveju šis straipsnis yra kaip tik Jums.

Pateiksime 8 paprastus patarimus, kurie gali padėti sugrįžti seksui į Jūsų gyvenimą. galiausiai, svarbiausia yra noras. Net ir tokiu atveju, kai buvo mylimasi seniai. Juk susigrąžinti santykius niekada nėra per vėlu ir tikrai šiuo metu yra geriausias laikas.

  • Seksualūs apatiniai.

Nors gražūs apatinukai gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau tikrai nėra. Šiuo metu jų pasiūla rinkoje ne veltui yra tokia plati. Paprasčiausiai praktika rodo, kad jie gali labai teigiamai paveikti poros gyvenimą. Žinoma, dažniausiai kur kas platesnę pasiūlą galima rasti moterims, tačiau ir apatinių vyrams – tikrai yra.

Svarbiausia taisyklė yra dėvėti tokius, kurie Jums labiausiai patinka, kurie suteikia kuo daugiau pasitikėjimo savimi, galiausiai, tokie, kurie skleidžia moteriškumą arba vyriškumą. Tinkamas dydis, medžiaga, kuri maloni odai ir tuo pačiu drąsa – viskas ko reikia, kad seksas gyvenime vėl būtų.

  • Drąsa.

Pasikartosime, kad reikia drąsos. Tokiu atveju bus galima daryti viską, bet ką, ko reikia, kad partneris būtų patenkintas. Tikrai taip. Pirmiausia reikia daryti viską, kad kuo geriau jaustųsi kitas žmogus, o ne jūs. Kai jis pamatys, kad jūs esate iniciatyvus, žinoma, tada ir jis pradės dėti daugiau pastangų, kurie vėliau sugrįš malonumu Jums. Taigi, kad ir kaip šiuo metu atrodo keista grįžti prie sekso, kai jis jau seniai yra pamirštas, tačiau drąsa yra raktas, kuris gali padėti susigrąžinti aktyvius santykius.

  • Sekso žaisliukai.

Žinoma, seksualūs apatiniai dažniausiai derinami su sekso žaisliukais, kurie leis ne tik grįžti prie sekso, tačiau ir patirti kur kas daugiau. Juk labai dažnai seksas ir išnyksta iš gyvenimo tik todėl, kad jis buvo tapęs nuobodžiu. O kuo daugiau naujovių yra įtraukiama – tuo geriau.  Galiausiai seksas gali tapti labai maloniu narkotiku, kuriuo norėsis mėgautis vėl ir vėl.

  • Romantika.

Seksui reikia ne tik aistros, tačiau taip pat ir romantiškos. Štai todėl siūlome dėl mylimo žmogaus stengtis kurti tokią aplinką, kuri skatintų prisiminti, kad du žmonės myli vienas kitą ir tuo pačiu – kodėl jie yra reikalingi vienas kitam. Tamsa, žvakės, muzika ir vynas gali padaryti stebuklus. Svarbiausia, kad jis gali pralaužti ledus.

  • Sekso filmai.

Žiūrėti kartu porno filmus tikrai patinka ne visiems. Tačiau tie, kurie išbando, dažniausiai labai džiaugiasi, kadangi tai yra nauji potyriai, kurie padeda savyje išlaisvinti pačius įvairiausius gebėjimus. Šiuo metu galima rasti tokių gana paprastų sekso filmų, kurie yra kurti net per romantiškos prizmę. Taigi, kai pasiūla yra tokia plati – kiekvienas gali rasti sau tinkamus, tad ir išbandyti tikrai labai apsimoka.

  • Sveikas maistas ir daugiau judėjimo.

Nors gali atrodyti juokinga, kad geram seksui reikia sveikos gyvensenos, tačiau tikrai reikia. Paprasčiausiai labai pasyviai gyvenantys asmenys net nebeturi jėgų seksui. Po dienos darbų jie tik valgo ir renkasi gulėjimą prie TV vietoje sekso, kuris taip tik padėtų sudeginti kalorijas. Taigi, siūlome pagerinti savo gyvenimo kokybę, kadangi kartu su ja galima pagerinti ir seksą bei santykius su mylimu žmogumi.

  • Pokalbiai.

Ne ką mažiau svarbu yra kalbėti su žmogumi, kuris yra Jūsų sekso partneris. Kai kuriems tikrai nėra malonu, jie gali justi labai didelį tabu, kadangi tokie pokalbiai tikrai nekelia daug džiaugsmo. Tačiau to reikia. Ypač tokiu atveju, kai seksas visą laiką buvo gana aktyvus bei dažnas, tačiau šiuo metu nustojo toks būti. Tada reikia ieškoti priežasčių. Labai blogai, kai nekalbama. Gali būti, kad atsirado mažas trikdis, kurį tikrai galima greitai panaikinti. Tačiau kaip suprastu – koks tas trikdis?

  • Masturbacija.

Galiausiai, jeigu seksas nei vienas nekelia daug laimės – tai galima išbandyti porų masturbacija. Tinka ne visiems, tačiau nemaža tikimybė, kad galiausiai tai gali virsti net ir seksu. Galiausiai, ir pati masturbacija kelia tikrai ne ką mažiau malonumo nei seksas. O daryti visą tai kartu su savo partneriu dažniausiai net ir dar geriau.

Pagal  https://prezervatyvai.com/