Verslas ir Ekonomika

7 savybės, kuriomis turėtų pasižymėti vadovo baldai

Detra Solar biuras. N. Tukaj nuotr.

Vadovo baldai – neabejotinai yra svarbiausi vadovo kabineto interjero elementai, padedantys formuoti nepriekaištingą bet kurios įmonės, nepaisant jos veiklos pobūdžio, įvaizdį svečių bei klientų akyse. Dėl šios priežasties svarbu žinoti, kokius vadovo baldus išsirinkti. Tarptautinės biuro baldų įmonės NARBUTAS ekspertai įvardija 7 savybes, kuriomis turėtų pasižymėti vadovo baldai.

I. Vadovo stalai ir kiti vadovo baldai – aukštos kokybės

Nepaisant to, kad vadovo baldams bus skirtas ir nedidelis biudžetas, vadovo stalai ir kiti vadovo baldai turėtų būti aukštos kokybės. Patikimo ir rinkoje gerai žinomo gamintojo kokybiški, patvarūs vadovo baldai džiugins ne vienerius metus. Be to, dauguma biuro baldų gamintojų savo produkcijai suteikia kelerių metų garantiją.

Tačiau atminkite: visada yra geriau įsigyti mažiau, bet aukštos kokybės baldų. Todėl, prieš pirkdami vadovo baldus, iš anksto apsvarstykite: galbūt viena ar kita spintelė nėra itin reikalinga Jūsų ofise.

II. Vadovo biuro baldai – patogūs ir ergonomiški

Dar viena svarbi savybė, kuria turėtų pasižymėti vadovo biuro baldai – patogumas bei ergonomiškumas. Siekiant užtikrinti puikią savijautą bei maksimalų komfortą darbo metu, patariama investuoti į kokybiškus, ergonomiškus vadovo biuro baldus. Vadovo biuro baldai turėtų būti tokie, jog dirbdamas bet kokios įmonės vadovas jaustųsi patogiai, o ofise vyraujanti atmosfera – nuteikianti produktyviam darbui.

III. Vadovo kabineto baldai – skoningai derantys prie esamo erdvės interjero

Vadovo kabineto baldai, kaip ir kiti biuro baldai, turėtų būti ne tik aukštos kokybės, patvarūs, ergonomiški bei įgyvendinti įmonės vadovo lūkesčius, tačiau taip pat būti skoningai derėti prie vadovo biuro ar net viso ofiso interjero. Skirtingi biuro baldų gamintojai siūlo platų įvairių dizainų, spalvų ir kt. vadovo baldų asortimentą, todėl kiekvienas gali atrasti labiausiai individualius poreikius atitinkančius bei prie formuojamo interjero stiliaus derančius vadovo kabineto baldus.

IV. Baldai vadovo kabinetui – lengvai prižiūrimi

Šalia kitų minėtų savybių, baldai vadovo kabinetui turėtų pasižymėti lengva priežiūra. Jei vadovo darbo pobūdis toks, jog, pavyzdžiui, stalą reikia nuolat valyti ar kitaip dezinfekuoti, geriausia, kad būtų pasirinkti vadovo baldai, kurių paviršius lėčiau dėvisi.

PVCase biuras, N. Tukaj nuotr.

V. Vadovo baldai – praktiški

Dar viena labai svarbi vadovo baldų savybė – praktiškumas. Atsižvelgusi į kiekvieno kliento poreikius, tarptautinė biuro baldų įmonė NARBUTAS siūlo rinktis optimalius daiktų laikymo sprendimus: daugelis darbo stalų, esančių vadovo baldų asortimente, gali būti komplektuojami su spintelėmis ir stalčių blokais.

VI. Vadovo kabineto baldai – modernaus dizaino

Vadovo kabineto baldai jau seniai nėra tik paprasčiausias stalas ir darbo kėdė. Skirtingi biuro baldų gamintojai siūlo modernaus dizaino vadovo baldus šiuolaikiškam organizacijos lyderio kabinetui. NARBUTAS asortimente – šiuolaikiško, tačiau tuo pačiu ir solidaus stiliaus vadovo kabineto baldai, lengvai atrasiantys vietą bet kuriame ofiso interjere.

VII. Vadovo baldai – atitinkantys kiekvieno lūkesčius

Kadangi šiandien modernių vadovo baldų pasirinkimas – ypač platus, kiekvienas gali juos pasirinkti atsižvelgdamas ne tik į savo ūgį ar darbo pobūdį, bet taip pat ir į kur kas daugiau kriterijų: unikalią stalo formą, stalo valdymą bei dar daugiau. Be to, šiuolaikiškos stalų sistemos gali būti komplektuojamos su funkcionaliomis daiktadėžėmis ar talpiomis spintelėmis, todėl pagal poreikius galima pasirinkti tokius sprendimus vadovo kabinetui, kokių iš tiesų reikia.