6 svarbūs patarimai vonios kambario interjerui

Rate this post

Vonia

Ar dažnai pagalvojate apie tai, kad jūsų vonios kambaryje yra pernelyg nepatogu? Ar būdami vonios kambaryje nesijaučiate komfortiškai ir jaukiai? Labai trūksta laisvos erdvės? Vonios kambaryje pritaikyti sprendimai jau yra gerokai atgyvenę ir nebeatitinka šių dienų standartų bei interjero tendencijų? Jei į visus šiuos klausimus galite pateikti teigiamą atsakymą, tuomet jums yra būtina imtis savo vonios kambario renovacijos ir interjero atnaujinimo darbų. Žinoma, viso šio proceso įgyvendinimas yra labai tiesiogiai susijęs su jūsų individualiais lūkesčiais ir skoniu, todėl labai svarbu gerai apgalvoti net ir pačias smulkiausias detales, siekiant, kad jūsų atnaujintas vonios kambarys būtų ne tik šiuolaikiškas, tačiau ir atitinkantis jūsų keliamus reikalavimus.

  • Vonios plotas. Natūralu, kad kiekvieno vonios kambario plotas yra labai skirtingas. Būtent vonios kambarys dažniausiai yra viena iš tų kiekviename būste esančių erdvių, kurios plotas yra ganėtinai ribotas ir sunkiai koreguojamas. Dėl šios priežasties įprastai mes esame įsprausti į tam tikrus griežtesnius rėmus, kurių negalime peržengti. Kadangi vonios plotas ir šios erdvės išplanavimas turi labai didelę reikšmę mūsų tolimesniems atliekamiems darbams, būtina sudaryti labai tikslų ir aiškų brėžinį, kuriuo vadovaudamiesi formuotumėte naują vonios kambario interjerą.
  • Vonios arba dušo kabinos pasirinkimas. Tai yra labai svarbus klausimas, kurį būtina išspręsti kaip įmanoma anksčiau. Kadangi vonios plotas kiekvieno būsto atveju labai skiriasi, reikėtų apgalvoti, kuris variantas būtų pats optimaliausias. Tačiau vėlgi, skirtingos vonios pasižymi skirtingais išmatavimais, o tai reiškia, kad net jei jūsų vonios kambarys nėra didelis, jame vis tiek gali būti nesunkiai pritaikytos kampinės ir asimetrinės vonios. Be abejo, galite pasirinkti ir dušo kabiną arba – jei vonios plotas yra didelis – pritaikyti ne tik vonią, tačiau ir dušo kabiną, tokiu atveju suteikdami sau ir savo namiškiams dar didesnę pasirinkimo laisvę ir daug didesnį komfortą.
  • Maišytuvas ir praustuvas. Akivaizdu, kad šiomis dienomis vonios kambariui skirtų priemonių pasirinkimas yra beribis. Tai vartotojams padeda daug lengviau surasti tai, kas geriausiai atitinka jų numatytą viziją. Jei pažvelgsite į specializuotose el. parduotuvėse siūlomą maišytuvų ir praustuvų asortimentą, akimirksniu suprasite, kad turite iš ko pasirinkti. Stenkitės šias priemones pritaikyti prie bendro jūsų vonios kambario interjero ir būkite tikri, kad praustuvas yra pakankamai didelis ir gilus – suteikiantis jums daugiau patogumo.
  • Klozetas ir bidė. Kaip ir jau minėtos vonios, dušo kabinos bei praustuvo atveju, klozetų dizainų įvairovė taipogi yra labai plati. Tą patį galima pasakyti ir apie bidė – žinoma, bidė pasirenkama ne visuomet, kadangi norint visą tai sutalpinti tinkamai, reikia nemenko ploto vonios kambario. Kaip bebūtų, peržiūrėkite šiuolaikinį klozetų asortimentą ir pasirinkite kokybišką, patogų ir ilgaamžį modelį.
  • Vonios baldai. Nei vienas vonios kambarys neapsieina be vonios kambario baldų. Pastarieji savo paviršiumi skiriasi nuo įprastinių, naudojamų kitose mūsų būsto erdvėse. Todėl labai svarbu, kad rinktumėtės būtent iš voniai skirtingų baldų siūlomo asortimento. Be to, jei jūsų lūkesčiai labai specifiniai, galite pasinaudoti ir vonios baldų gamybos paslaugomis.
  • Gyvatukas (džiovintuvas) ir vonios ventiliatorius. Taip pat atminkite, kad reikės pasirinkti ir gyvatuką. Pastaruoju metu labai sparčiai populiarėja elektriniai džiovintuvai, todėl turite nemenką pasirinkimo laisvę. Be abejo, nepamirškite, kad reikėtų pasirūpinti ir jūsų vonios kambaryje vyraujančiu drėgmės lygiu. Kaip žinia, jis šioje būsto erdvėje yra didžiausias, todėl tokiu atveju labai efektyviai pagelbėja vonios ventiliatorius.