Horoskopai

4 zodiako ženklų antroji 2020 m. Spalio pusė bus lūžio taškas jų gyvenime.

Kai kurių zodiako atstovų gyvenimas rudenį nebebus toks, koks buvo anksčiau. Tai visiškai pasikeis. Kokie zodiako ženklai yra svarbūs gyvenimo momentai spalio antroje pusėje?

♊ Dvyniai (22.05 – 21.06)
Spalio antroje pusėje ženklo atstovams bus palankus metas, kai daug kas pasikeis į gerąją pusę. Dvyniams tai bus užpildyta unikaliomis galimybėmis, perspektyviais pasiūlymais ir pajamų augimo galimybėmis. Tuo jiems padės ne tik likimas, bet ir jų pačių vidinės transformacijos. Dvyniai virs surinktu ir rimtu žmogumi. Jų nesiblaškys smulkmenos, tačiau galės užbaigti visus suplanuotus atvejus ir projektus. Dėl to Dvyniai turės teigiamą rezultatą.

Liūtas (23.07–21.08)
Spalio antroje pusėje ženklo atstovai pamanys, kad gyvenimas tapo nepaprastai nuobodus. Liūtai įpratę, kad joje dažnai vyksta svarbūs įvykiai. Tačiau šis apgaulingas jausmas netrukus juos paliks. Liūtai pateks į lūžio tašką, kai jums reikia pasistengti ir galite pasikliauti sėkme. Iš pradžių jie atsikratys savo klaidų. Liūtai turi rasti savyje drąsos ir pripažinti, kad buvo padaryta apsauga. Jų laukia unikalios galimybės ir įdomūs pasiūlymai. Lvovas laukia laimingos galimybės dalyvauti projekte, kuris paskatins juos į sėkmę ir pelną.

♏ Skorpionas (24.10 – 22.11)
Spalio antroje pusėje ženklo atstovų laukia lūžis. Tai daugiausia priklauso nuo jo stipraus charakterio. Skorpionai žino, kaip pasiekti sėkmės ir lengvai aplenkti net ir sėkmingiausius varžovus. Antroje mėnesio pusėje jie padvigubins savo galimybes, o likimas dosniai apdovanos jų pastangas. Skorpionai pasiskelbs lyderiais ir kartu su bendraminčių komanda įgyvendins įdomią idėją. Galų gale, ženklo atstovai žino, kaip susidoroti net su sunkiausiais tikslais ir uždaviniais.

♒ Vandenis (21.01 – 19.02)
Šio ženklo atstovai taip pat gali pasikliauti kardinaliais gyvenimo pokyčiais spalio antroje pusėje. Vandeniai žino ką nors svarbaus. Jų viduje slypi potencialas, kurį jie turi realizuoti. Ženklo atstovai galės visiškai atsiskleisti, jei imsis įgyvendinti svarbią idėją ar projektą. Jie patikės savimi ir susitvarkys su bet kokia užduotimi. Tam Vandeniams padės įtakingos asmenybės ir artimiausia aplinka.