Horoskopai

4 zodiako ženklai, kurių slaptos ir puoselėjamos svajonės išsipildys 2020 m. Spalio mėn

Sapnai dažnai lieka tik svajonėmis, tačiau kartais ateina laikas, kai jie išsipildo, radikaliai pakeisdami žmogaus gyvenimą. Spalis yra vienas iš tų mėnesių, nes būtent spalio viduryje įvyksta tikras perėjimas nuo šiltų, nerūpestingų dienų prie šaltų, niūrių naktų. Kaip ir paskutiniai šiltos saulės spinduliai, spalis kai kuriems zodiako ženklams suteikia jų slaptųjų svajonių įsikūnijimą.

Vandenis (21.01 – 19.02)
Vandeniai yra vienas didelis svajotojas, kuriam nėra ribų. Didžiąją laiko dalį jie praleidžia savo mintyse, ką nors sugalvodami, įsivaizduodami ir tai turi įtakos ne tik jų charakteriui ir suvokimui, bet ir gyvenimui. Spalio pabaiga Vandeniui padės įgyvendinti vieną iš slaptų svajonių: galbūt tai bus maža svajonė, pavyzdžiui, mokėti skolas ar pakviesti į atostogas, o gal kažkas didelio – susirasti gerą darbą ar susitikti su žmogumi, kuris padės sušilti šaltais vakarais. Bet kokiu atveju įvyks nedidelis stebuklas, kuris tikrai pradžiugins Vandenius. Tačiau neturėtumėte sėdėti ramiai išskėstomis rankomis, nes net stebuklai nemėgsta tų, kurie nieko nedaro.

Vėžys (22.06 – 22.07)
Žmonės, gimę po vėžio ženklu, turi gana slaptą ir sudėtingą charakterį, todėl galime sakyti, kad visos jų svajonės yra slaptos. Vėžio gyvenime nėra daug švenčiamų dalykų, todėl spalio vidurys gali tai pakeisti. Gali būti, kad vėžių gyvenime atsiras naujas žmogus, kuris gali tapti geru draugu ar dar kuo nors, o gal tai galų gale bus paaukštinimas ar ilgai lauktos atostogos, kiekvienas turi savo svajonių. Tačiau turėtumėte būti atsargūs, kai kurie sapnai yra per daug pavojingi, todėl Vėžiai turėtų būti atsargūs.

Dvyniai (22.05 – 21.06)
Šio Zodiako ženklo atstovai yra įvairiapusės, ryškios asmenybės, todėl jų slapti norai gali būti panašūs į spalvų festivalį ir filmą „noir“. Spalis savo dvasia labai panašus į Dvynių charakterį – jis yra permainingas, daugialypis ir sudėtingas, todėl neturėtumėte stebėtis, kad šis mėnuo kaip visuma šio ženklo atstovams pasirodys labai vaisingas ir lemtingas. Tuo pačiu metu pokyčiai gali būti tikrai drastiški, pavyzdžiui, persikėlimas į kitą vietą, įsidarbinimas arba švaru ir šviesu: viskas individualu. Gal per šį mėnesį išsipildys net ne vienas, o keli norai, dvyniai turėtų būti budrūs, kas žino, gal už jo stovi tas pats žmogus.

Avinas (21.03 – 20.04)
Visi, kas kada nors juos sutiko, žino, kad Avinas moka pasiekti savo tikslą. Jų užsispyręs charakteris ir noras pasiekti sėkmės neleidžia trauktis net susidūrus su, atrodo, neįveikiamais sunkumais, nenuostabu, kad net spalis negali susitvarkyti su jų tvirtumu ir nori įgyvendinti savo slaptą svajonę. Tačiau neturėtumėte galvoti, kad įgyvendinti svajonę bus taip lengva, net jei Avinas norėtų gauti savo prizą be nereikalingų sunkumų. Spalį Avino laukia tikras jėgų išbandymas, ir tik po to, kai jie galės įrodyti, kad jokie sunkumai negali jų palaužti, ilgai lauktas svajonių išsipildymas.