4 vestuvių fotografo patarimai idealioms vestuvėms

Rate this post

Vestuvių fotografas per vasaros sezoną fotografuoja virš dvidešimtyje vestuvių. Švenčių būna pačių įvairiausių, todėl ir patirtis kaupiasi su lig kiekviena ceremonija. Todėl jei vestuvių fotografas pataria – atkreipkite dėmesį. Besisukiodami pačiose įvairiausiose vestuvėse, fotografai mato įvairių sprendimų ir pastebi kas patinka žmonėms, kas ne, kas tinka, o kas tik gadina šventę. Todėl fotografų, kaip ir vestuvių planuotojų, nuomonė yra svarbi ir galinti išgelbėti vestuves.

Šiandien dalinamės keliais patarimais skirtais jauniesiems ir ypatingai nuotakoms. Jie padės suprasti, kodėl vieni dalykai vestuvėse yra svarbesni už kitus.

Makiažas ir šukuosena namuose – pridėkite papildomą valandą

Jei visažistę pasikvietėte į namus ir čia vyksta visas pasiruošimas, tuomet papildomai prie to laiko, kuris suplanuotas daryti makiažą ir šukuoseną pridėkite valandą laiko, nes… „Brangioji, o tu su kuriais bateliais eisi?“ ,“Skambina Elena, ar kalbėsi?“, „O gal šešėlius ryškesnius reikia?“, – iš visų pusių skamba komentarai esančių namuose – mamos, tėčio, pamergės ar draugės. Kiekvienas atsitraukimas nuo tuo metu atliekamo darbo, kiekviena abejonė prideda po kelias minutes, tad galiausiai tai gali išsiplėsti ir valandą laiko. Tad planuojant makiažo ir šukuosenos daliai skirkite daugiau laiko. Jei netyčia spėsite viską atlikti greičiau, geriau ramiai kavos išgerti.

Jei norite ramybės, galite paskutinę naktį nakvoti viešbutyje ir ten pasikviesti visažistę. Tuo pačiu ir vestuvių pasiruošimo fotografavimui viešbučio estetika tinkamesnė. Mažiau dėmesį blaškančių detalių, daugiau erdvės ir šviesos.

Nesibaidykite šeimos portretų

Vestuvių fotografo planas – sustatyti visą didelę šeimą ir nufotografuoti.  Kartais norisi daugiau laiko skirti vienas kitam, nei šimtą pirmąjį kartą fotografuotis su šeima. Tačiau reikia. Tikrai! Sentimentali tetulytė, močiutė ar krikšto mama norės įsirėminti nuotrauką iš vestuvių ir tikrai nesirinks tos, kur jūs svajingai žingsniuojate bažnyčioje.  Ji rinksis tą, kur visa smagi kompanija plačiai šypsosis. Tad suteikite jiems malonumą – nusifotografuokite šeimyninėje fotografijoje.

Fotografas nežino svečių svarbumo

Vestuvių fotografas džiaugiasi, jog jaunieji su išskirtine apranga ir jų pamesti iš akių neįmanoma. Tačiau žinoti, kas yra kas vestuvėse, tikrai neįmanoma. Tad jei turite sąrašą žmonių, su kuriais labai norite nusifotografuoti arba kuriuos norite, kad nufotografuotų jūsų šventėje, įteikite jį žmogui, kuris žino visus vestuvių svečius ir gali fotografui pasufleruoti į ką nukreipti objektyvą.

Svarbu – apšvietimas

Jei rengiate mažo biudžeto vestuves, tačiau norite fantastiškų foto, pasitarkite su fotografu apie apšvietimą. Šviečiančios girliandos, dideli šviečiantys burbulai, net ir paprastą šventę padaro nuostabia. Ir daug nekainuoja. Tuo labiau, jog ateityje tokias šviesas galima panaudoti eglutės puošimui ar vakarėliui atviroje gamtoje.

Kalbant apie apšvietimą, pasitarkite su fotografu ir apie vestuvių šventės vietą –fotografas padės išsirinkti tą šventės vietą, kur geriausias apšvietimas ir galima padaryti gražiausias fotografijas.