kokybiskos lovos

4 paprasti būdai, kaip transformuoti miegamąjį

Rate this post

Namų erdvės dažnai yra skirtos visiems. Virtuvė, svetainė – vietos, kuriose priimame svečius ir leidžiame su jais laiką. Tačiau miegamojo erdvė turi likti privačia šventove, atspindinčia jame gyvenančių žmonių poreikius ir skonį. Laikui bėgant erdvių dizainas gali atsibosti ir reikalauti pokyčių. Žemiau pateikiame keturis patarimus, kaip atnaujinti miegamąjį.

1. Atskirkite erdves

Dažnai miegamajame ne tik miegame. Šis kambarys gali atlikti biuro paskirtį. Todėl svarbu atskirti vietas, kuriose dirbame ir ilsimės. Tai padaryti gali padėti kilimai. Patieskite vieną kilimą po lova – tik atkreipkite dėmesį, kad jis turi būti vienodai išsikišęs iš po lovos ir palaikyti proporcingą kambario įvaizdį. Prie šio baldo taip pat puikiai tiks pliušinis kilimas. Tokiu atveju vos atsikėlę po kojomis pajausite malonią šilumą ir tekstūrą. Na, o jei patalpoje yra stalas, po juo tieskite kitą kilimą, taip apibrėždami darbo erdvę.

Jei kambaryje vis tiek lieka per daug ar per mažai vietos, apmąstykite pagrindinio miegamojo baldo perstatymą į kitą vietą arba naujo pirkimą. Kokybiškos lovos įsigijimas gali padėti tinkamai išnaudoti tuščią kambario erdvę. Seną baldą pakeitę nauju, kambariui suteiksite „šviežumo“.

2. Parinkite tinkamą šviesą

Skirtingai nuo darbo vietos ar virtuvės, miegamajame tinka silpnas apšvietimas. Jis gali padėti palengvinti vakaro rutiną ir pasiruošti poilsiui arba lengviau išsklaidyti miegą ryte. Toršerai ir sieniniai šviestuvai paprastai skleidžia švelnesnę šviesą nei ryškus, prie lubų pritvirtintas šviestuvas. Taip pat lempa ant naktinio stalelio prie lovos jaukiai apšviečia miegojimo erdvę. Be to, ji yra praktiškas pasirinkimas, jei prieš miegą mėgstate paskaityti knygą.

3. Kurkite natūralumą

Kambariniai augalai puikiai papildo miegamąjį. Kai kurie iš jų valo orą, todėl gali padėti geriau išsimiegoti. Jie taip pat leidžia sukurti ramią estetiką, dėl kurios miegamasis primins privačią svajonių oazę. Jei jaudinatės, kad jums nesiseka prižiūrėti gėlių, įsigykite mažai priežiūros reikalaujančius augalus – sukulentus ar paparčius.

4. Suteikite papildomos erdvės

Interjero dizaineriai miegamajame mėgsta naudoti veidrodžius, kurie yra ne tik funkcionalūs, bet ir gražūs. Didelis veidrodis virš komodos ar šalia spintos gali būti naudojamas patogiai makiažo vietai sukurti. O mažesnių įrėmintų veidrodžių galerija gali padėti atspindėti šviesą ir suteikti kambariui daugiau erdvės. Tai ypač tinka mažuose miegamuosiuose, kuriuose tokie aksesuarai vizualiai suteikia daugiau atvirumo ir vietos.

Miegamojo erdvė – jūsų asmeninė šventovė. Taigi ją kurkite atsižvelgdami į savo poreikius ir turimą erdvę. Šie patarimai gali palengvinti miegamojo transformacijos procesą.