rudens tendencijos
IT ir Tech. Naujienos

2014 metų rudens mados tendencijos

rudens tendencijosNors už lango orai jau ne visai džiugina, tačiau net ir šaltais orais norisi atrodyti stilingai. Atnaujinant garderobą tikrai neretai kyla klausimas, kokiais akcentais papildyti savo spintą, taigi, kokie drabužiai yra madingiausi šį sezoną?

Susiaučiami paltai
Paltai, kurių modelis primena chalatą, šį sezoną yra itin madingi. jei planuojate įsigyti naują paltuką, tikrai nesuklysite, pasirinkdamos diržu sujuosiamą paltą.

60-ųjų stlius
Trumpos suknelės, derinamos su aukštakulniais bei įvairiais aksesuarais, tai – dar vienas šio rudens top’as.

Oversized drabužiai
Oversized drabužiai madingi ir šį sezoną: galite rinktis tokio tipo megztinius, sukneles, taip pat ir paltus. Kuo didesni drabužiai – tuo geriau!

Skandinaviški raštai
Tai – dar vienas svarbus šio rudens akcentas.  Rinkitės tokiais raštais dekoruotus megztinius ar  šiltas sukneles – tai tikrai neleis jums sušalti net ir žvarbiausiais orais.

Vyriško stiliais aulinukai
Net jei negalite atsispirti aukštakulniams bateliams, vyriško tipo aulinukai tikrai puikus šio rudens pasirinkimas. Priderinus tinkamą aprangą tikrai galite atrodyti puikiai, o svarbiausia yra tai, kad batai bus iš tiesų patogūs, net jei tektų vaikščioti visą dieną.

Apykaklės
Rinkitės megztinius didelėmis apykaklėmis – tai neleis jums sušalti, ir pasirinkusios megztinį ar suknelę su išskirtine apykakle, atrodysite tikrai stilingai. Taip pat pasirinkusios tam tikrus aksesuarus, pavyzdžiui, spalvingą šalikėlį, galėsite pagyvinti bet kokią aprangą.

Šį sezoną madingi drabužiai ne tik atrodys puikiai, bet ir neleis jums sušalti: pasidairykite fizinėse ar internetinėse drabužių parduotuvėse, ir tikrai rasite tokių drabužių, su kuriais atrodysite itin stilingai.

Kokios suknelės madingiausios šį rudenį?
Šį rudenį tiesiog būtina savo spintos turinį papildyti naujomis suknelėmis, ir net atšalus orams tikrai galima rasti tokių suknelių, kurios neleistų sušalti net ir žvarbiais orais. Parduotuvėse įvairių suknelių pasirinkimas tikrai labai platus, tad neretai kyla klausimas, kokios suknelės yra pačios madingiausios. Taigi, kokias rinktis šį rudenį?

Megztos suknelės
Tikrai nesuklysite pasirinkdamos šiltas megztas sukneles, kurios tikrai akcentuos jūsų moteriškumą. Puikiu pasirinkimu gali būti skandinaviškų raštų, vienspalvės suknelės, megztos pynėmis, ar dekoruotos įvairiomis detalėmis.

Vidutinio ilgio suknelė
Jei esate klasikinio stiliaus gerbėjos ar oficialios aprangos reikalauja jūsų užimamos pareigos, tokiu atveju šis ruduo jums yra tikrai palankus. Vidutinio ilgio suknelės šį rudenį yra pačios madingiausios, tad belieka pasirinkti tinkamą suknelės modelį.

Odos imitacijos detalės
Šios detalės yra madingos ir šį sezoną, tad tikrai nesuklysite pasirinkdamos sukneles su odos imitacijos akcentais.

Raštai
Nors pastaruoju metu didžioji dalis dizainerių kuriamų drabužių yra vienspalviai, tačiau tikrai nesuklysite šį sezoną pasirinkdamos languotas ar dryžuotas sukneles, su kuriomis atrodysite iš tiesų stilingai.

Suknelės aukštu kaklu
Suknelės  aukštu kaklu -tai dar vienas rudens top’as. Rinkitės aptemptas, pabrėžiančias jūsų moteriškumą sukneles, su kuriomis atrodysite iš tiesų žavingai.

Sportinio stiliaus suknelės su gobtuvu
Jei tiesiog dievinate sportinį stilių, turime jums gerų naujienų: šį sezoną yra itin madingos sportinio stiliaus suknelės. Jas puikiai priderinsite kiekvieną dieną, ir tinkamai pasirinktos suknelės leis jums jaustis itin patogiai.

Taigi, pasirinkimo galimybės iš tiesų nėra mažos, todėl kiekviena moteris gali atrasti tokias sukneles, kurios labiausiai pateisint lūkesčius. Galite net neabejoti, kad tikrai rasite jums labiausiai patinkančių madingų suknelių – tereikės apsilankyti drabužių parduotuvėje.