10 punktų link gražesnio kūno

Rate this post

Kiekvienas norime atrodyti gražiau ir būti sveikesnis. Juk nesinori visą senatvę praleisti skausmuose ir liūdesyje. Tad geriau investuokime laiką į savo kūną, o jis taip mums atsidėkos gražesne išvaizda, stangresne oda bei didesniu energijos užtaisu.

Ar esate matę apsileidusių žmonių? Turbūt suvokiate, kad jie neturės nei sveikesnio gyvenimo, nei sveikesnio kūno. Jiems skanus greitas maistas svarbiau nei sveika mityba ir kalorijų skaičiavimas. Jie nežino, kas yra kalorijų skaičiuoklė. Nes tokie dalykai jiems neįdomus.
Tad geriau būkime savimi ir eikime keliu link sveikesnio kūno ir džiaukimės geresne išvaizda ir didesniu energijos lygiu kūne.

10 punktų link gražesnio kūno

1. Tik atsikėlus, išgerk šilto vandens. Tai padės išbudinti organizmą ir atgaivins jį po nakties dehidratacijos, kurią jis patyrė ir išprakaitavo.
2. Padaryk rytinę mankštą. Tai prajudins kūną ir prabudins po naktinio miego.
3. Pavalgyk sočius pusryčius. Juk pusryčiai turi būti kaloringiausias ir sočiausias valgymas dienoje. Tavo dienos kalorijų norma turi prasidėti nuo didelės kcal bombos ryte. Taip išvengsi persivalgymo vakare. Jeigu nežinai, kiek kalorijų turi tavo pusryčiai, tuomet naudok kalorijų skaičiuoklė. O skaičiuoti kalorijas jums su Sportuojantys.lt sukurta kalorijų skaičiuoklė.
4. Išeik kasdien pasivaikščioti bent jau 20 minučių. Taip galėsi sudeginti daugiau kalorijų ir numesti svorio. Žinoma, suvartoti reikėti mažiau kalorijų, negu sudegini, kitaip svori nekris. Kad tai nenutiktų, suskaičiuok suvartotas kalorijas maisto kalorijų skaičiuoklėje.
5. Nepiktnaudžiauk bandelėmis ir saldainiais, geriau rinkis sveikus užkandžius. Antraip per didelis dienos kalorijų kiekis prives prie riebalinio sluoksnio auginimo kūne.
6. Valgyk per dieną 5-6 kartus. Taip pagreitinsi medžiagų apykaitą ir neišalksi.
7. Įsidėk į lėkštę daugiau daržovių. Taip gausi daugiau skaidulinio medžiagų, sotumo, bet labai mažai kalorijų.
8. Valgyk kuo įvairesnį maistą. Taip surinksi vitaminus ir mineralus.
9. Nepersivalgyk. Antraip viršysi dienos kalorijų normą ir priaugsi nereikalingų kilogramų.
10. Eik miegoti anksčiau, kad išmiegotum 8-9 valandas. Geras poilsis – tai gera nuotaika ir daug energijos.

Tokie buvo mūsų patarimai tiems, kas siekia gražesnio kūno. Svarbiausia yra sveika mityba ir kalorijų skaičiavimas. Taip turėsite gražų kūną ir nebadausite, o maitinsitės sveikai ir skaniai.