Kaip pradėti verslą už 100 eurų?

Rate this post

verslo pradziaIki šiol žmonės vis dar ginčijasi, ar verslumas yra įgimta žmogaus charakterio savybė, ar įgyta. Pasakyti vienareikšmiškai, kuris variantas yra teisingas – gana sunku. Tiesa, daugelis pritaria, kad 70 procentų kokybiško rezultato sudaro darbas ir vos 30 talentas. Tai reiškia, kad norint – viskas yra įmanoma. Kad ir kaip bijote, kad verslas gali žlugti – viskas yra įmanoma, svarbiausia ugdyti save kaip verslią asmenybę.

Manote, kad pradėti verslą vos su 100 eur kišenėje yra neįmanoma? Mes jums prieštaraujame – viskas apie ką galvojame yra įmanoma. Apie neįmanomus dalykus mes negalvojame. Tai reiškia, kad 100 eurų arba 345 litai – puiki pradinė investicija.

1 patarimas – pasirinkite tinkamiausią erdvę verslo realizacijai.

Anksčiau pradėti verslo su 100 eurų nebūtų įmanoma, kadangi vien priemonių pirkimas, vietos ieškojimas ir panašiai kaštavo labai dideles pinigų sumas. Šiuo metu pradėti nuosavą veiklą yra kur kas paprasčiau, kadangi egzistuoja virtuali erdvė. Įsteigti virtualią prekybos vietą – paprasta ir nesunku. Svarbiausia yra atrasti idėją, kurią vertėtų realizuoti.

2 patarimas – pasirinkite tinkamiausią produktą arba paslaugą.

Jeigu jūsų pradinės investicijos yra labai mažos, natūralu, kad neturėsite pinigų, kuriuos galėtumėte skirti patalpų nuomai arba pirkimui, kur laikytumėte pačius daiktus. Taigi, šiuo atveju reikėtų įvertinti ir šį faktorių. Pavyzdžiui, prekiauti pigesniais papuošalais (ypač savo rankų darbo) internetu yra labai patogu, kadangi juos laikyti iki pardavimo galima savo namuose, jie kainuoja nedidelius pinigus, nereikalauja matavimų ir panašiai. LC paslaugų centras (LCPC) pataria – įvertinkite, kokias galimybes turite.

3 patarimas – susiraskite bendraminčių.

Net ir internetinės parduotuvės kūrimas reikalauja nemažai investicijų, tad jeigu atrasite žmones, kurie jums padės – pavyks daug sutaupyti. Variantas – atrasti bendramintį, kuris, pavyzdžiui, moka programuoti. Tokiu atveju procentaliai teks dalintis pelną, tačiau verta. Kitas asmuo gali būti susijęs su marketingu. Svarbiausia atrasti bendraminčius, kurie padėtų bendradarbiavimo sąlygomis pradėti verslą.

4 patarimas – skleiskite informaciją apie save. Reklamuokite.

Labai naudinga ir visiškai nemokama reklama yra įvairiuose forumuose, socialiniuose tinkluose (pvz.: facebook, youtube ir t.t.), ir kitoje socialinėje erdvėje skelbti apie savo siūlomas paslaugas. Kitais žodžiais tariant „parduoti save“. Tai reikalauja laiko, tad jeigu pasiryžote užsiimti verslu – skirkite jam dėmesio.

Reklama – bene pats efektyviausias dalykas parduoti ir tuo pačiu uždirbti. Jeigu gavote patį pirmą pelną – investuokite juos į reklamą.

5 patarimas – atsirinkite, ko tikrai reikia verslo pradžioje.

Daugelis verslo pradžioje daro netikslingus žingsnelius: perka logotipus, investuoja ypač dideles sumas į parduotuvės dizainą, samdosi vadybininkus ir panašiai. Siekiant, kad paprasta internetinė parduotuvė tikslingai funkcionuotų – tokie dalykai, kaip emblemos, nėra būtini. Veltui didinate savo išlaidas, kurios turi mažai sąryšio su pelnu ar pardavimais apskritai.

100 eur – labai maža suma, kurią galima nesunkiai gauti. Jeigu turite idėją ir tikite, kad ji pasiteisins – tokiu atveju tikslingai paskirsčius pinigus galima gana greitai gauti patį pirmą pelną. Svarbiausia yra žinoti žmonių poreikius ir pasistengti įgyvendinti juos.